Фәрит Мөхәммәтшин “Зенит-Казан” җитәкчелеген унынчы тапкыр Россия чемпионы булу белән котлады

Татарстан волейбол федерациясе президенты, Дәүләт Советы Рәисе Фәрит Мөхәммәтшин “Зенит-Казан” волейбол клубы баш тренеры Владимир Алекноны һәм клуб президенты Рәфкать Кантюковны унынчы тапкыр Россия чемпионы булу белән котлады.

Фәрит Мөхәммәтшин Владимир Алекнога котлау телеграммасында Татарстан башкаласы командасының ил волейболында әйдәп баруын тагын бер кат раславын билгеләп үттте.

Дәүләт Советы Рәисе фикеренчә, профессионализм, осталык һәм уенчыларның, тренерларның һәм барлык клуб хезмәткәрләренең тырышлыгы югары бәягә лаек. “Республика Татарстан волейболчылары уңышлары белән горурлана”, - диелә котлауда.

Фәрит Мөхәммәтшин Рәфкать Кантюковка юллаган котлау телеграммасында Казан “Зенит”ының җиңүе җанатарлар өчен чын бүләк дип җиткерде.

Кичә Санкт-Петербургта Россия чемпионатының исәп буенча өченче финал уенында Казан “Зенит"ы Питер “Зенит"ын 3:0 исәбе белән җиңде. Җанатарлар арасында уен барышын Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе дә күзәтте.

"Татар-информ" МА язмасы буенча

Гаилә фотоальбомы